19-та Міжнародна спеціалізована виставка професійного прибирального обладнання для хімчисток і пралень, професійної та побутової хімії
Зустрінемось після перемоги! • Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Організатор

Прем'єр Експо
 

ДП «Прем'єр Експо» - лідер на ринку організації міжнародних виставок і конференцій в країні. З 2000 року завдяки спеціалізованим проектам, організованим «Прем'єр Експо», тисячі зарубіжних компаній змогли налагодити вигідне співробітництво з українським бізнесом, не менша кількість українських підприємств надійних виробників і постачальників за кордоном.

Ми підтримуємо контакт з 1,036 млн. фахівців різних галузей економіки України.

У портфоліо компанії сьогодні 27 професійних виставок і конференцій у всіх секторах економіки.

Наші виставки мають офіційну підтримку галузевих міністерств і відомств України, найбільших галузевих об'єднань і асоціацій, і включені в перелік найбільших міжнародних подій, рекомендованих Міністерством економічного розвитку і торгівлі України.

Висока якість організації 7 найбільших виставок регулярно підтверджує аудит Всесвітньої асоціації виставкової індустрії UFI.

ДП «Прем'єр Експо» - це команда 65 висококласних професіоналів виставкової галузі, які 24/7 готові прийти на допомогу в просуванні вашого бізнесу на українському ринку. Ми забезпечимо підтримку в підборі місця, проектуванні і будівництві стенду, порадимо, як краще спланувати комплексну рекламну і маркетингову кампанію до, під час і після закінчення виставки. В рамках Байєрської програми і програми «Пошук дистриб'ютора» оператори нашого колл-центру забезпечать залучення на ваш стенд цільової аудиторії - закупівельників, потенційних партнерів і дилерів.