19-та Міжнародна спеціалізована виставка професійного прибирального обладнання для хімчисток і пралень, професійної та побутової хімії
Зустрінемось після перемоги! • Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Прес-реліз

CleanExpo Ukraine - представить найкраще зі світу клінінгової індустрії!

У вересні 2021 року відбудеться 18-а Міжнародна спеціалізована виставка професійного прибирального обладнання для хімчисток і пралень, професійної та побутової хімії - CleanExpo Ukraine 2021.

Захід надасть можливість побачити і випробувати новітні технології, продукти і послуги для клінінгової галузі, прасувально-пральних послуг, а також медичних установ, салонів краси і СПА.

Протягом 18 років майданчик CleanExpo Ukraine вибирають провідні компанії виробники і фахівці індустрії. Оскільки для них участь у виставці - це найбільш ефективна можливість заявити ринку про себе, презентувати свій продукт, сформувати нові бізнесові зв'язки, залучити інвестиції та укласти ділові контракти.

Аудиторія заходу представлена ​​власниками, керівниками і спеціалістами клінінгових компаній, хімчисток, пралень, підприємств готельно-ресторанного сектора, супермаркетів, торгово-розважальних комплексів, бізнес-центрів, спортивно-оздоровчих комплексів, медичних установ, підприємств сфери транспорту, та ін.

У тематичних розділах виставки буде представлено: професійне обладнання для прибирання, все для хімчистки та пральні, товари для гігієни і санітарії, професійна хімія, спецодяг та засоби охорони праці, а також багато іншого, що зацікавить профільну аудиторію.

Для фахівців галузі, організатори спільно з Міжнародним інститутом догляду за будівлями (МІУЗ) проведуть Клінінговий форум, де традиційно відбудуться майстер-класи.

Протягом багатьох років, виставка CleanExpo Ukraine проходить одночасно з найбільшим в Україні Конгресом індустрії краси «Estet Beauty Expo». Сусідство з міжнародною виставкою б'юті індустрій дозволить збільшити цільову аудиторію виставки: керівниками салонів краси, SPA, Wellness, фітнес-центрів, а також готелей.

Організатор CleanExpo Ukraine - провідний виставковий оператор України ДП "Прем'єр Експо" (ITE Group Plc, Великобританія).

Партнер ділової програми - Міжнародний інститут догляду за будівлями (МІУЗ).

CleanExpo Ukraine - краще рішення для чистоти!
________________________________________
 Міжнародний виставковий центр (Україна, Київ, Броварський пр-т 15)
Контакти організаторів:
керівник виставки - Євгенія Грищенко
тел: + 38 (044) 496 86 45 / вн 294
e-mail: [email protected]