19-та Міжнародна спеціалізована виставка професійного прибирального обладнання для хімчисток і пралень, професійної та побутової хімії
Зустрінемось після перемоги! • Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Поради відвідувачам

6 порад для максимально продуктивного відвідування виставки
 
Online-реєстрація-на-виставку.png
Online реєстрація на виставку
. Ми рекомендуємо вам зареєструватися для відвідування виставки online. Це істотно заощадить ваш час в перший день відвідин виставки - не потрібно буде стояти в черзі і заповнювати анкету, ви відразу зможете пройти на експозицію.

 

Знаидіть-необхідні-вам-компаніі-та-іх-стенди.pngЗнайдіть необхідні вам компанії та їхні стенди. Ви можете заздалегідь переглянути список учасників виставки на нашому сайті. Безпосередньо в дні проведення виставки ви отримаєте офіційний путівник на стійці реєстрації. Він допоможе вам легко орієнтуватися на місці: в ньому буде план експозиції з номерами стендів, список учасників і повна програма заходів виставки на всі три дні.

Ознаиомтеся-з-діловою-програмою.png

Ознайомтеся з діловою програмою. У нас є повна програма конференцій, семінарів, панельних дискусій та круглих столів. Перегляньте графік освітніх подій на нашому сайті і виберіть найцікавіші для вас.
 

Баиерская-программа.png

Байєрська програма. Зареєструйтеся в байєрській програмі. Це швидкий спосіб знайти необхідних постачальників на виставці, спланувати з ними зустрічі та відвідати виставку з додатковими перевагами
Плануите-свою-поіздку.png

Плануйте свою поїздку. Ми рекомендуємо вам добиратися до місця проведення виставки за допомогою метро або іншим громадським транспортом. Якщо ви використовуєте власне авто, то зауважте, що кількість місць для паркінгу біля входу в МВЦ обмежена.

Завжди-на-зв’язку-з-вами.png

Завжди на зв'язку з вами. Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: Facebook - для того, щоб бути в курсі всіх подій і новин виставки.

ссс.png